Сьогодні у Лазурному відкрили нову локацію — алею закоханих. Сердечки вішали навіть у негоду, яка від ранку вкрила Херсонщину. Розповідаємо, хто і як її створював.
Про нову локацію редакції Кавун.City розповів один із її ідейних натхненників Максим Філін. Інсталяцію в розібраному вигляді селищній раді подарувала мешканка Лазурного. Працівники селищної ради на чолі з заступником голови Олексієм Марченком разом із лазурненськими активістами зібрали комплекс і розмістили в самому центрі Лазурного — поруч із будинком культури і ялинкою. Усі витратні матеріали для встановлення надала селищна рада. Стоятимуть сердечки щонайменше до 8 березня.
Мешканці Лазурного фотографувались на локації ще до завершення робіт

Тепер в Лазурному можна створити фотосесію до Дня закоханих. На локації є не лише великі серця, а й маленькі сердечки та бесідка.
«Погода — жесть, а ми сердечки вішаємо», — прокоментував останні акорди встановлення локації Максим Філін та поділився фото.
Гортайте галерею, щоб подивитись фото
До речі, над локацією також є камери спостереження, аби вандали не знищили конструкцію.

Давай дружити!
Підпишись на наш Telegram-канал (там оперативні херсонські новини та інсайди), наш Фейсбук та на наш Instagram (фото, колажі, короткі цікаві тексти).
Ми тебе любимо!