Протягом 22 грудня лише у двох контрольних пунктах в’їзду/виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримським півостровом українські прикордонники виявили 25 порушників українського законодавства. Як повідомляють у Херсонському прикордонному загоні Держприкордонслужби, на всіх склали адміністративні протоколи та наклали штрафи.
Усі громадяни, щодо яких застосували штрафні санкції, незаконно потрапили на територію Криму в обхід офіційних КПВВ з території Росії. Для цього вони скористалися так званим «Керчинським мостом».
Виявили порушників на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар». Зокрема, через останній намагалося проїхати вісім таких осіб. У Каланчаку виявили ще 17 громадян України, які порушили вітчизняні закони.
Загальна сума штрафів склала 42 тисячі 500 гривень.
Нагадаємо, перетинати адміністративну межи з тимчасово окупованим Російською Федерацією Кримським півостровом дозволено лише у трьох контрольних пунктах в'їзду/виїзду. Усі вони розташовані на території Херсонської області — це КПВВ «Каланчак», КПВВ «Чонгар» та КПВВ «Чаплинка».
Давай дружити!
Підпишись на наш Telegram-канал (там оперативні херсонські новини та інсайди) та на наш Instagram (фото, колажі, короткі цікаві тексти).
Ми тебе любимо