На тимчасово окупованій частині Херсонської області 26 червня стався масштабний блекаут. Без електропостачання залишилися мешканці більшості громад лівобережжя. Про це повідомили окупаційна адміністрація та підконтрольне їй підприємство «Херсонобленерго».

За інформацією окупаційної влади, причиною відключення стало «технологічне порушення» в енергосистемі окупованої частини Запорізької області. Там стверджують, що аварія призвела до каскадного знеструмлення всієї тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Згідно з повідомленнями окупаційних ресурсів, без світла залишилися населені пункти всіх окупованих районів Херсонщини. Окупаційні енергетичні служби заявляють, що працюють над ліквідацією аварії. Водночас жодних прогнозів щодо часу відновлення електропостачання вони не оприлюднили.

Масштабні перебої з електроенергією на тимчасово окупованій території Херсонської області трапляються регулярно. Причинами таких відключень окупаційна влада зазвичай називає аварії на мережах або пошкодження енергетичної інфраструктури. Насправді ж до цього приводить виключно системна безгосподарність самих окупантів та безперервні обстріли з їхнього боку.

Читайте також: Прокудін був ініціатором «підземних шкіл» у Херсоні: суд стягнув 560 тисяч за незбудоване укриття

Тримаймося разом!

  • Заходь до крамнички мерчу Kavun.City
  • Підпишись на наш Telegram-канал: там — оперативні херсонські новини та інсайди
  • Наш проєкт, присвячений новинам українського Криму: Кримська бавовна
  • Наш Instagram: фото, колажі, короткі цікаві тексти
  • Наш Youtube: подкасти, цікаві відео з Херсона та про Херсон
  • Підтримати нас можна на PayPal [email protected]

Все буде Україна!

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися