Веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Рибачок — переможниці етапу Кубка світу в Угорщині, повідомили в Національному олімпійському комітеті України. Анастасія — херсонка, вихованка херсонської школи веслування. Кавун.City розповідає деталі.
В угорському Сегеді стартував перший у сезоні етап Кубка світу, який офіційно відкриває цикл кваліфікації на Олімпійські ігри-2028 у Лос-Анджелесі. Український тандем Людмили Лузан та Анастасії Рибачок тріумфально повернувся на міжнародну арену, здобувши «золото» у каное-двійці.
На олімпійській дистанції 500 м віцечемпіонки Ігор-2020 та 2024 продемоууууууууууууууунстрували найкращий час ще у кваліфікації. Фінальний заїзд тримав у напрузі до останньої миті: українки зуміли випередити екіпаж із Китаю на 0.09 секунди, фінішувавши з результатом 1:51.55 хв.
Це перший спільний міжнародний старт Людмили та Анастасії після перерви. Нагадаємо, що Анастасія Рибачок повернулася у великий спорт після народження другої дитини у жовтні 2025 року. Востаннє дует разом здобував нагороди на Кубку світу ще у 2024 році.
Читайте також: Що пов'язує Угорщину з Херсоном: Шандор Петефі, вулиця Залаегерсег та історія батька Августа Вірлича
Тримаймося разом!
- Заходь до крамнички мерчу Kavun.City
- Підпишись на наш Telegram-канал: там — оперативні херсонські новини та інсайди
- Наш проєкт, присвячений новинам українського Криму: Кримська бавовна
- Наш Instagram: фото, колажі, короткі цікаві тексти
- Наш Youtube: подкасти, цікаві відео з Херсона та про Херсон
- Підтримати нас можна на PayPal [email protected]
Все буде Україна!