Двоє жителів Херсонщини під час окупації влаштувалися до незаконно створеного ворогом підприємства.

Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, у липні 2022 року обидва підозрюваних працевлаштувалися на посади «стрелков отряда военизированной охраны» до незаконно створеного «Государственного унитарного предприятия «Херсонская железная дорога». На посадах чоловіки виконували вказівки незаконного керівництва, охороняли важливі для окупантів об’єкти захопленої залізниці, працювали за російськими протоколами.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури обом заочно повідомили про підозру у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Досудове розслідування здійснюється слідчими ТУ ДБР в м. Мелітополі. Оперативний супровід — УСБ України в Херсонській області.

Читайте також: Жителька Херсонщини заочно отримала 10 років ув’язнення за роботу на окупантів.

Тримаймося разом!

  • Заходь до крамнички мерчу Kavun.City
  • Підпишись на наш Telegram-канал: там — оперативні херсонські новини та інсайди
  • Наш проєкт, присвячений новинам українського Криму: Кримська бавовна
  • Наш Instagram: фото, колажі, короткі цікаві тексти
  • Наш Youtube: подкасти, цікаві відео з Херсона та про Херсон
  • Підтримати нас можна на PayPal [email protected]

Все буде Україна!

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися