Жителька Херсонщини під ас окупації пішла на співпрацю із ворогом та влаштувалася на керівну посаду до незаконного органу влади.

Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, 52-річна жінка у вересні 2022 року, погодившись на співпрацю із окупантами, обійняла посаду так званої «начальницы отдела землеустройства управления градостроительства, архитектуры и земельных ресурсов» у незаконно створеній «военно-гражданской администрации Херсонской городской территориальной громады».

На цій посаді вона виконувала організаційно-розпорядчі функції - керувала відділом, добирала співробітників. У її функціонал входило управління в інтересах країни-агресорки земельними ділянками Херсонської громади.

За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури їй заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Досудове розслідування здійснюється ГУНП в Херсонській облаасті.

Читайте також: 13 років ув’язнення отримала жителька Херсона, яка влаштувалася до окупаційної поліції.

Тримаймося разом!

  • Заходь до крамнички мерчу Kavun.City
  • Підпишись на наш Telegram-канал: там — оперативні херсонські новини та інсайди
  • Наш проєкт, присвячений новинам українського Криму: Кримська бавовна
  • Наш Instagram: фото, колажі, короткі цікаві тексти
  • Наш Youtube: подкасти, цікаві відео з Херсона та про Херсон
  • Підтримати нас можна на PayPal [email protected]

Все буде Україна!

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися