Під час окупації Херсона місцева жителька пішла на службу до незаконного окупаційного правоохоронного органу.

Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, жінка приєдналася до незаконно створеного окупантами «ГУ МВД в Херсонской области». Вона отримала «посаду» так званої исполняющей обязанности полицейского комендантского взвода Корабельного городского управления та виконувала накази окупаційного керівництва, сприяючи становленню та функціонуванню каральної системи держави-агресора.

Суд заочно визнав жінку винною у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України) та призначив покарання — 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також 15-річну заборону обіймати посади в правоохоронних органах, органах державної влади, місцевого самоврядування та здійснювати діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг.

Засуджена відбуватиме покарання після її затримання.

Читайте також: Повідомили про підозру чоловіку, який очолив на Херсонщині окупаційний орган влади.

Тримаймося разом!

  • Заходь до крамнички мерчу Kavun.City
  • Підпишись на наш Telegram-канал: там — оперативні херсонські новини та інсайди
  • Наш проєкт, присвячений новинам українського Криму: Кримська бавовна
  • Наш Instagram: фото, колажі, короткі цікаві тексти
  • Наш Youtube: подкасти, цікаві відео з Херсона та про Херсон
  • Підтримати нас можна на PayPal [email protected]

Все буде Україна!

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися