Вже на наступному тижні до Херсона прибудуть 10 нових пасажирських автобусів марки АТАМАН А092Н6, повідомляють у Херсонській міській раді. Розповідаємо деталі.
Це стало можливим завдяки успішним переговорам, проведеним міським головою Ігорем Колихаєвим, підкреслюють у міській раді. В результаті: укладена угода фінансового лізингу між публічним акціонерним банком «Укргазбанк» і КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс».
У відомстві додали: Херсон – це перший з обласних центрів, який після місцевих виборів закупив автобуси українського виробництва.
За словами Ігоря Колихаєва, це – лише початок великого поповнення міського автопарку. Адже реформу сфери громадських перевезень міський голова вбачає саме в розвитку єдиного міського транспортного підприємства з власним комунальним транспортом.
Згідно з угодою, загальна вартість автобусів складає 67 200 000 грн. Лізинг уклали на 5 років. Поставку для Херсона буде здійснено трьома партіями – по 10 автобусів у кожній. Ми розповідали про цю закупівлю і про особливості нових автобусів — читайте нижче деталі.
А для нових автобусів можемо також запропонувати цікавий український контент.
Давай дружити!
Підпишись на наш Telegram-канал (там оперативні херсонські новини та інсайди), наш Фейсбук та на наш Instagram (фото, колажі, короткі цікаві тексти).
Ми тебе любимо!

