У матчі 13-го туру туру Української хокейної ліги херсонський «Дніпро» в номінально домашньому матчі в одеському «Палаці спорту» приймав київський «Тризуб». Нічого, здавалося б, не віщувало біди, адже херсонці вже двічі зустрічалися зі столичним клубом й перемагали його. Втім не завжди цифра 13 — це просто цифра 13...
Про попередні два протистояння між цими клубами ви можете почитати за посиланнями:

Очікувано «Дніпро» зі старту матчу почав гру першим номером. Володіючи шайбою й практично не полишаючи половину льодової арени гостей, доволі швидко «щуки» почали здійснювати кидки по воротах Владислава Вязовового.
Не дивно, що й у воротах шайба опинилася доволі швидко — Дмитро Сапожник на 3-й хвилині добив шайбу просто з воротарського майданчика вже у пусті ворота.
Доволі швидко херсонці отримали й перевагу в чисельності гравців на льоду, втім не скористалися з неї — кияни почали в'язати гру, нав'язувати боротьбу й грати більш стримано і на утримання.
Це не означає, що роботи в Едуарда Захарченка не було взагалі 3 подекуди «Тризуб» доходив до воріт херсонців й навіть завдавав ударів. Але голкіпер «щук» демонстрував, що просто так здаватися не збирається.
Та голи й далі забивали номінальні господарі. На 12-й хвилині трійка Ілля Крикля — Сергій Стецюра — Микита Сидоренко розіграли красиву комбінацію біля воріт Вязовового й останній пробив голкіпера, встановивши рахунок в матчі 2:0.
За 4 хвилини до завершення першого періоду неймовірним кидком від синьої лінії відзначився Ілля Щербак. Шайба зрикошетила від щитка Сергія Пойманова і рахунок вже 3:0. Цього разу херсонці реалізували більшість.
Сергій ПоймановФото: t.me/HCDnipro
Наступну більшість реалізував Сидоренко з добивання у пусті ворота буквально за якісь пів хвилини до завершення періоду.
Зазначимо, що не все вдавалося у херсонських «щук» — інакше рахунок був би ще розгромнішим. Та все ж велика кількість порушень та неуважна гра суперника дозволила «Дніпру» встановити комфортний для себе рахунок 4:0 за підсумками тільки першого відтинку гри. Все ж володіння шайбою на частині льодової арени суперника з кількісної переваги перетворилася на якісну.
На жаль, перерва між першим та другим періодами значно затягнулася і перетворилася на кінець протистояння. Як повідомили по стадіону, через технічну проблему з льодовим покриттям команди не змогли повернутися до гри.
«Через пошкодження одного з вузлів льодового обладнання в одеському «Палаці спорту» матчу 13-го туру Favbet ліги «Дніпро» — «Тризуб» не вдалося завершити. Команди відіграли перший період, а на другий вийти вже не змогли», — повідомили в Федерації хокею України.
Вдаватися у подробиці у Федерації не стали й долю матчу вболівальникам та глядачам не пояснили. Тож яким буде результат — невідомо.
На жаль, інформації про те, чи будуть його догравати за інших умов, чи зарахують комусь з суперників технічну поразку, чи визнають наявний результат протистояння — 4:0 — остаточним ніхто так й не повідомив. Рішення обіцяють озвучити найближчими днями.
Тримаймося разом!
- Підпишись на наш Telegram-канал: там — оперативні херсонські новини та інсайди
- Наш проєкт, присвячений новинам українського Криму: Кримська бавовна
- Наш Instagram: фото, колажі, короткі цікаві тексти
- Наш Youtube: подкасти, цікаві відео з Херсона та про Херсон
- Підтримати нас можна на PayPal [email protected]
Все буде Україна!
