Херсонський регбійний клуб «Прометей» в рамках Кубку України, присвяченому 30-й річниці Незалежності України, посів підсумкове 9 місце. Це був перший серйозний турнір для нещодавно створеного клубу з Херсона.
Ігри відбувалися на столичному стадіоні «Темп» протягом понеділка, 23 серпня.
У групі Б, до якої окрім «Прометея» входили клуби РК «Патруль» з Києва та «Вітовка» з Миколаєва, херсонські регбісти посіли третю позицію, не змігши здобути жодного очка.
В протистоянні з «Патрулем» херсонці поступилися з рахунком 17:7, маючи змогу трохи відіграти відставання в другому таймі. Переважно ігровою ініціативою на полі володів столичний клуб.
За подібним сценарієм відбувся і другий матч «Прометея» в рамках змагань. Миколаївські гандболісти перебрали ініціативу в матчі на себе й дозволили херсонцям здобути перші очки лише у другому відтинку гри. В результаті рахунок на користь «Вітовки» склав 22:5.
Турнірна таблиця групи Б виглядає наступним чином:
1 місце — «Вітовка» (10 очок);
2 місце — РБ «Патруль» (4 очки);
3 місце — «Прометей» (0 очко).
За результатами групового етапу херсонський клуб виявився найслабшим серед усіх команд та достроково припинив участь в змаганнях, автоматично опинившись на 9-й позиції.
Наразі змагання тривають, переглянути матчі в прямій трансляції можна за посиланням нижче.
Хочете залишатися в курсі усіх останніх спортивних подій Херсона та області? Долучайтеся до групи «Спорт Херсонщини» у Facebook!
Давай дружити!
Підпишись на наш Telegram-канал (там оперативні херсонські новини та інсайди), наш Фейсбук та на наш Instagram (фото, колажі, короткі цікаві тексти).
Ми тебе любимо!