4 липня 2021 року о 20-00 внаслідок аварійної ситуації на мережах енергопостачання була припинена робота насосного обладнання на об’єкті Водоканалу (ЦТП-42). Наразі водоканал відновив роботу ЦТП-42, але роботи продовжуються. Розповідаємо деталі.
З цієї причини водопостачання будинків за адресами вул. 200- річчя Херсона. 3, 5, 5-А, 7 (к.1,2,3,4) здійснювалось зі зниженим тиском, якого не вистачало для водозабезпечення мешканців верхніх поверхів, повідомляє водоканал.
6 липня 2021 року о 17-00 працівниками Водоканалу, для забезпечення всіх мешканців вказаних будинків водою, встановлено дизель-генератор та відновлено роботу насосного обладнання ЦТП-42, яке буде працювати до 22-00.
7 липня о 8-00 у дворі будинку просп.200-річчя Херсона,7 буде стояти автоцистерна з питною водою для мешканців, яка об 11-00 переїде за адресою просп. 200-річчя Херсона, 3.
Дизель-генератор буде забезпечувати роботу підкачки і наявність води у квартирах і завтра, з 17-00 до 22-00, якщо до цього часу ремонтні роботи на мережі електропостачання не будуть завершені.
Давай дружити!
Підпишись на наш Telegram-канал (там оперативні херсонські новини та інсайди), наш Фейсбук та на наш Instagram (фото, колажі, короткі цікаві тексти).
Ми тебе любимо!